• 192576
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса пласт.со метални ногарки 80x80cm

Димензии: 80х80cm
Состав: метал, пластика

Клуб Цена
1796 ден. 1890 ден.

На залиха

SKU: 192576 Категории: ,