• 176904
29% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo SC-089 Сива

Димензии: 150x90x70cm
Состав: метал, стакло

Клуб Цена
4990 ден. 6999 ден.

На залиха

SKU: 176904 Категории: ,