• thgvbh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo SC-089 Сива

Материјал: Метал, Стакло
Димензии: 70x150x90cm

Клуб Цена
6299 ден. 6999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176904 Категории: , Ознака: