• 162468
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo SC-089 Црна

Материјал: Метал, Стакло
Димензии: 70x150x90cm

Клуб Цена
6299 ден. 6999 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176905 Категории: , Ознака: