• 170516
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo SC-070

Боја:кафеава
Материјал: метал, стакло
Димензии: 60х70 cm

Клуб Цена
1699 ден. 1999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170516 Категории: ,