• 196741
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса FABBYGO JH-1014W

Димензии на маса: 50x50x30cm
Состав: метал, ратан, текстил

Клуб Цена
2241 ден. 2490 ден.

На залиха

SKU: 196741 Категории: ,