• 19
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса бар количка fabbygo

Димензии: 66x46x84 cm
Maтеријал: Бамбус
Со подвижни ногарки

Клуб Цена
7191 ден. 7990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176608 Категории: ,