• 187728
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мач Хускварна роло 3/8 1,3мм 26 заби

Корак на мач: 3/8″ mini , 1,3 mm
Должина на мач: 14″-35 cm
Број на заби: 26
Производител: Husqvarna
Мач со голема издржливост, помала маса и супериорни перформанси, развиен со цел да обезбеди најдобри можни перформанси . Мазен, оптимизиран профил, огромна долготрајност и дизајн кој ќе обезбеди максимални резултати за минимално време.
Идеален во комбинација со Husqvarna X-Cut ланците.

Клуб Цена
1286 ден. 1429 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187728 Категории: ,