• 182375

MA Млеко за кокпит сјај 300ml Black

Mлеко со сјаен ефект кое има многу предности
Штити од УВ зраци, создава заштитен слој, го минимизира таложењето на прашина
Ја враќа длабочината на бојата на пластиката што е изгубена со текот на времето

199 ден.

На залиха

SKU: 182375 Категорија: