• 178700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лустер JF7004/1H

Клуб Цена
531 ден. 590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178700 Категории: ,