• 26
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лулашка тросед fabbygo C-3125

Состав: Метал, Текстил, Пластика
Димензии : 170х110×153 cm

Клуб Цена
6111 ден. 6790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170505 Категории: , Ознаки: ,