• 198008
  • 198008-3
  • 198008-2
  • 198008-1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лулашка Intex 44120

Димензии: 236x244x198cm
Максимална тежина: 47.9kg
Матријал: челик
Возраст: 3-10 месеци

Клуб Цена
10791 ден. 11990 ден.

На залиха

SKU: 198008 Категории: ,