• 198007
  • 198007-2
  • 198007-1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лулашка Intex 44113

Димензии: 170x244x200cm
Димензии на пакување: 170x244x198cm
Тежина на пакување: 20.07kg
Матријал: челик

Клуб Цена
9891 ден. 10990 ден.

На залиха

SKU: 198007 Категории: ,