• 180480
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лопатка за снег со стругач Michelin

Лопата за снег со стругалка за мраз изработена од високо квалитетна пластика

Клуб Цена
717 ден. 797 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180480 Категории: ,