• 180416
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонец Трбушест 22

Материјал: емајл
Со капак
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
890 ден. 989 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180416 Категории: ,