• 177470
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонец Трб. 10K/0.8 Дек. 3037

Дијаметар : 10cm
Волумен: 0,8l
Висина : 93mm
Материјал: Емајл на челичен лим
Без капак
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
656 ден. 729 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177470 Категории: ,