• 097361
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонец на пара 2L

Дијаметар: 16cm
Волумен: 2l
Висина : 14,5cm
Материјал: емајл
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење
Димензии:16 x 16 x 14cm

Клуб Цена
1916 ден. 2129 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097361 Категории: ,