• 190732
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонец класичен со капак 24/9lit тегет

Димензија: 24cm x 208mm
Количина: 9lit

Клуб Цена
1502 ден. 1669 ден.

На залиха

SKU: 190732 Категории: ,