• 187012
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере империјал лукс 20cm 3223

Димензија: 20cm x 120mm
Количина: 3.5lit

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 187012 Категории: ,