• hfghfgh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонец експрес Berlin BER1053 – 7L

Клуб Цена
1529 ден. 1699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191142 Категории: ,