• 191345
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонче трб. со капак 12К/1.3 3321

Димензија: 12cm x 104mm
Количина: 1.3lit
Боја: црвена

Клуб Цена
987 ден. 1039 ден.

На залиха

SKU: 191345 Категории: ,