• 028330

Лонче 7(0.250) Дек.

Дијаметар : 7cm
Волумен : 0,25l
Висина : 70mm
Материјал: Емајл на челичен лим
Без капак
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење

249 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028330 Категорија: