• 028330
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лонче 7(0.250) Дек.

Дијаметар : 7cm
Волумен : 0,25l
Висина : 70mm
Материјал: Емајл на челичен лим
Без капак
Боја: црвена
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028330 Категории: ,