• 333
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лога двокрилена 160х210cm – Десна

Димензии: 160х120 cm
Орентација: Десен
WP Профил

Клуб Цена
13592 ден. 16990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158174 Категории: ,