• 191940
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лизгалка 3002D

Материјал: Пластика
Голем пластичен тобоган
Димензии: 189 x 114 x 83 cm
Удобни заоблени рачки за безбедно качување
Можете да го поврзете цревото за вода со удолницата и да ја направите одлична летна игра!
Препорака за возраст: 36 месеци

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

Нема на залиха

SKU: 191940 Категории: ,