• 199024
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лист.за Убод.Пила 74mm B-13 D-34877

Работна должина:74 mm
Заби:8

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 199024 Категории: ,