• 198721

Лист за Уб.Пил.79mm B-13 B-07705 за дрво

За сечење на дрво и пластика
Димензии:79mm

49 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 198721 Категорија: