• 195330
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лежалка fabbygo JH-2389T – црна

Димензии: 185x58x30cm
Состав: метал, текстил

Клуб Цена
1881 ден. 2090 ден.

На залиха

SKU: 195330 Категории: , Ознаки: ,