• 195311
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лежалка FABBYGO JH-1014W

Димензии на лежалка: 200x69x30cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Клуб Цена
9891 ден. 10990 ден.

На залиха

SKU: 195311 Категории: ,