5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лежалка fabbygo HDW 007

Димензии: 71 x 190 x 77.5 cm

Клуб Цена
8540 ден. 8990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087686 Категории: ,