• гхффгххх
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лежалка fabbygo BHKC-2161

Состав: Ратан, Метал и Текстил
Димензии: 185х32х60см

Клуб Цена
9891 ден. 10990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190125 Категории: , Ознака: