• 159814
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лепак за гуми Falcon 450ml

Лепакот за гуми содржи специјална формула која брзо ја пумпа дупнатата гума
Со употребата на овој лепак нема потреба да менувате гума или да употребувате дигалка
Заштедува време и не го менува балансот на гумите
Ги лепи пукнатините на гумата и ја пумпа до 20 lbs (240kPa) притисок
Нето: 450ml

Клуб Цена
230 ден. 255 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство