5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лепак за дрво POLIURET.D4 70ML R-161

Лепило со многу висока водоотпорност – класа D4
Се карактеризира со многу силна цврстина на врзување
70ml

Клуб Цена
265 ден. 279 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187069 Категории: ,