• 186811
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лепак епоксиден стандарден 2x12ml E-402

2x12ml

Клуб Цена
332 ден. 369 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186811 Категории: ,