• 171551
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лентов Сифон ICD 30009

Боја:хром
Димензии(ВxДxШ):13×90×7cm

Клуб Цена
7371 ден. 8190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171554 Категории: ,