• 171564
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лентов Сифон ICD 30005

Боја:хром
Димензии:50cm

Клуб Цена
6111 ден. 6790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171550 Категории: ,