• 183161
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ледомат Gorenje IMD1200W

Големина на коцка лед: XL
Дневна количина на лед: 12 kg
Брзината на правење коцки мраз: 9 min
Начин на управување: Електронско управување

Клуб Цена
8990 ден. 9490 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 183161 Категории: ,