5% попуст
Заштеди со Клуб цена

LED TV 4K Philips 75″inch Android 75PUS

Ултра тенок Android UltraHD паметен LED телевизор со 70 “(179 см)
Резолуција: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD)
P5 мотор за обработка Pixel Plus Ultra HD 1700 ЈПП Висок HDR10 + QUAD јадрен процесор
Оперативен систем Андроид Нугат со 16 GB РОМ Вграден „Помошник на Google“ Гласовна контрола на АИ Микро затемнување 
Приемник (DVB- T / C / T2 / T2-HD / S / S2)
1 x Сателитски конектор 4 x HDMI порти HDMI се одликува со 4K и Аудио канал за враќање
2 x USB порти 1 x компонента во (YPbPr) 1 x Ethernet-LAN ​​RJ-45 1 x дигитален аудио аут (оптички)
1 x заеднички интерфејс плус (CI +) 1 x Антена IEC75 1 x надвор од слушалките
1 x Аудио L / R во Интегриран Wi-Fi Bulit во Wi-Fi 11n 2×2 Вграден Ambilight + нијанса Музика на амблејт P / N: 70PUS7304 / 12

Клуб Цена
142490 ден. 149990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169084 Категории: ,