• 184480

Лед рефлектор на шина SELEMA 30W

Моќност: 30W
Напон: 220V
Tип: Рефлектор на шина
Боја на светлина: 4000K

1799 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 184480 Категорија: