20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лед Панел Круг Надграден 18W 6000K

Моќност:18W

Клуб Цена
353 ден. 441 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162286 Категории: ,