• 172521
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лед Панел Круг Црн 12W

12W

Клуб Цена
230 ден. 255 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172521 Категории: ,