• dsghh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

LED Панел Коцка Црна OL5705/SSC/12V/BK

Moќност 12W

Клуб Цена
251 ден. 279 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172524 Категории: ,