• 024214
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица мала сет 6ком. CS-2

Сет од 6 мали лажици

Клуб Цена
116 ден. 129 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 024214 Категории: ,