5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица мала класик 4/1 001882

Сет од 4 мали лажици
Материјал:не’рѓосувачки челик

Клуб Цена
161 ден. 169 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155875 Категории: ,