• 032631
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица Мала 6/1 Инокс

Лажица од нерѓосувачки челик наменета за сите видови колачи
Квалитетен нерѓосувачки челик и одлична изработка
Димензија : 13,5cm

Клуб Цена
197 ден. 219 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 032631 Категории: ,