5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица Круг Перфор. 91825

Изработена од најлон одобрен од ЕУ за контакт со храна
Нелеплива
Лесна за одржување
Издржува температури до 210С

Клуб Цена
100 ден. 105 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165604 Категории: ,