5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица Гол. 3/1 Инокс

Комплет лажици од нерѓосувачки челик
Добар дизајн и квалитет
Димензии: 20,5 cm

Клуб Цена
180 ден. 190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028334 Категории: ,