5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица Францу. PL415-5155

Инокс Француска лажица
Димензии:33cm

Клуб Цена
132 ден. 139 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098396 Категории: ,