5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица црпалка 95700

Материјал: метал, пластика
Боја: бела
Димензии: 33,5 x 9 x 7,5 cm

Клуб Цена
294 ден. 309 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155853 Категории: ,