5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лажица 91833

Материјал: не’рѓосувачки челик, најлон, дрво
Изработен од најлон одобрен од ЕУ за контакт со храна
Нелеплива

Клуб Цена
208 ден. 219 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165617 Категории: ,