5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Lavazza LM Jolie Црвен

Присисок: 10 бари
Капацитет за вода: 2 l

Клуб Цена
5690 ден. 5990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182211 Категории: ,